Brzi antigeski testovi za grupe

Od sada u poliklinici Magnolija možete napraviti grupno testiranje brzim antigenskim testom.

Bubrežni kamenac, uzroci, simptomi, liječenje i prevencija

Vaši bubrezi uklanjaju otpad i tekućinu iz krvi kako bi napravili urin.

Melanom, uzroci, simptomi, liječenje i prevencija

Melanom predstavlja najopasniji tip malignih tumora kože koji nastaje brzim umnožavanjem melanocita, stanica odgovornih za stvaranje zaštitnog pigmenta za UV zračenje.

Lipom i aterom

Unutar Poliklinike Magnolija možete uspješno, brzo i efikasno riješiti operativnim putem dva najčešća potkožna tumora tijela: lipom / masna žlijezda / i aterom /lojna žlijezda/.

Brzi antigenski test - brzi korona testovi

Brzi antigenski test često se nazivaju i brzi korona testovi.

COVID-19 koronavirus

COVID-19 zarazna je bolest koju uzrokuje virus SARS-CoV-2.

ELEKTROMIONEUROGRAFIJA (EMNG) gornjih i donjih ekstremiteta

USKORO!!! ELEKTROMIONEUROGRAFIJA (EMNG) gornjih i donjih ekstremiteta

Post COVID sindrom

USKORO post-covid ambulanta u poliklinici Magnolija.

Rak dojke

Danas Rak dojke predstavlja danas najčešće maligno oboljenje kod žena općenito i kao takvo je od izrazitog javnozdravstvenog značenja na svjetskom nivou.

Dermatoonkološki tim za liječenje onkoloških bolesnika

Od nedavno je POLIKLINIKA MAGNOLIJA, kao jedna od rijetkih privatnih medicinskih Ustanova u RH, osnovala dermatoonkološki tim

Srčani udar

Srčani udar naziva se stanje kada je dotok krvi u srce blokiran.

HDL (dobar), LDL (loš) kolesterol i trigliceridi

Danas je dokazano da vrijednost ukupnog kolesterola zapravo ne govori puno o eventualnom riziku za razvoj bolesti.

Što je visoki kolesterol?

Visoki kolesterol je kada imate previše masne tvari koja se zove kolesterol u krvi.

Spiroergometrija

Spiroergometrijom se procjenjuje srčano-plućna, kardiopulmonalna , prilagodba organizma naporu

Povišeni krvni tlak / arterijska hipertenzija

Povišeni krvni tlak (arterijska hipertenzija) se definira kao stalna pojava vrijednosti krvnog tlaka 140/90 i više

Šećerna bolest

Šećerna bolest / diabetes mellitus

Riječ je o metaboličkom poremećaju nastalim poremećenim izlučivanjem ili djelovanjem inzulina

Punkcija štitnjače s citološkom analizom

Punkcija štitnjače se izvodi pod kontrolom ultrazvuka vrha igle unutar promjene koju želimo provjeriti.