Brzi antigenski test - brzi korona testovi

Brzi antigenski test često se nazivaju i brzi korona testovi. Brzi antigenski test na COVID -u provodi se na mjestu početka ili dubine nosa ili usta od strane educiranog medicinskog djelatnika poliklinike Magnolija. Brzi test na antigen daje rezultate koji pokazuju je li pacijent istog dana zaražen akutnim COVID-19, za razliku od 3-5 dana procijenjenog čekanja za većinu testova brisa nosa.

Brzo testiranje na COVID-19 otkriva samo je li virus COVID-19 trenutno prisutan. Ne provjerava je li pacijent prethodno bio zaražen virusom COVID-19 ili su trenutno prisutni neki drugi virusi.
Rezultate testiranja dobit će te na vašu e-mail adresu već u roku od sat vremena

Kada se test primjenjuje:

• uslijed pojave simptoma i sumnje na infekciju
  • uslijed sumnje na kontakt po preporuci liječnika
  • prije operacijskih zahvata
  • za potrebe putovanja u inozemstvo
  • drugi razlozi

Naručujete se online mailom na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili telefonski na 01/6268 348. Priprema prije dolaska na testiranje nije potrebna. Identitet potvrđujete osobnom iskaznicom.

Od sada moguće je napraviti testiranje veće grupe ljudi. Više o testiranju grupa

KADA SE RADI O ZDRAVLJU, NEMOJTE PRISTATI NA KOMPROMISE. ODABERITE VRHUNSKE DOKTORE U POLIKLINICI MAGNOLIJA.