Brzi antigeski testovi za grupe

Od sada u poliklinici Magnolija možete napraviti grupno testiranje brzim antigenskim testom.

Prednost ovog testiranja je u tome što odjednom može se testirati veći broj ljudi na raznim svečanostima kao što su

• vjenčanja
  • rođendana
  • raznih promocija
  • godišnjica
  • školskih izleta
  • putovanja

Cijena brzih antigenskih testova na SARS-CoV-2 za grupe iznosi od 70,00 kn.

Testiranje izvodimo tako što se uzme bris od početka ili dubine nosa ili usta od strane medicinskog djelatnika poliklinike Magnolija. Rezultati antigenskog testiranja su vidljivi već nakon 15 minuta od testiranja.

Prema potrebi naši djelatnici izlaze na tereni i testiranje za grupe radimo na lokaciji korisnika, ne nužno u našim prostorima poliklinike na adresi Dubrava 120. Lokacija ne utječe na cijenu testiranja.

Polja označena sa * obavezno ispuniti