Kronična bol u zdjelici

Mnoge žene s vremena na vrijeme imaju bolove u zdjelici i u donjem dijelu trbuha, obično tijekom ili prije menstruacije.

Međutim, u slučajevima svakodnevnih pojava bolova u zdjelici pozornost treba usmjeriti na poremećaje ili bolesti mokraćnog mjehura, crijeva, reproduktivnih organa ili mišićima zdjelice. Mnoga stanja uzrokuju bolove u zdjelici, uključujući endometriozu, priraslice, kronična upala slijepog crijeva ili hernije (kile). Pisane ekspertize i mišljenja naših specijalista mogu vam pomoći u razjašnjenju uzroka boli i adekvatnom liječenju. Konzervativne metode liječenja dostupne su u ginekološkoj ambulanti Poliklinike Magnolija.