Liječnički pregled za vozački

Liječnički pregled za vozački je medicinski pregled kojim se utvrđuje tjelesna i duševna zdravstvena sposobnost budućeg vozača, te savjetovanje za sigurno upravljanje vozilom.

Na liječnički pregled za vozački potrebno je donijeti

• osobnu iskaznicu
  • liječničku potvrdu obiteljske medicine o zdravstvenim i psihičkim bolestima od kojih bolujete ili se liječite, te koju terapiju uzimate.

Prilikom upisa u autoškolu obavezno je napraviti liječnički pregled. Poslije obavljenog liječničičkog pregleda, ako ste sve zadovoljili sve preglede, dobiti će te Uvjerenje o duševnoj i tjelesnoj sposobnosti za upravljanje motornim vozilom  kategorije koje je navedno prilikom upisa.

KADA SE RADI O ZDRAVLJU, NEMOJTE PRISTATI NA KOMPROMISE. ODABERITE VRHUNSKE DOKTORE U POLIKLINICI MAGNOLIJA.

eu-poliklinika.webp