PCR testiranje dostupno u poliklinici Magnolija

Od dana 4.2.2022. u poliklinici Magnolija moguće je napraviti PCR testiranje na SARS-CoV-2 .

SARS-CoV-2 PCR test, je test koji detektira prisutnost ili odsutnost CoV-2 genoma, najčešće u uzorcima obriska nazofarinksa. Pozitivan nalaz označava prisutnost virusnog genoma.
Kada je potrebno napraviti PCR test:

• Radi pojave simptoma (suhi kašalj, povišena tjelesna temperatura, gubitak osjeta okusa/mirisa, slabost u mišićima…)
  • Prilikom putovanja u inozemstvo
  • Prije operativnog zahvata
  • Ukoliko ste bili u kontaktu sa zaraženom osobom koja je pozitivna na COVID-19
  • Prema preporuci liječnika
  • U slučaju postojanja simptoma bolesti, a negativnog nalaza na brzom antigenskom testu

Naručujete se online mailom na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili telefonski na +385 (0)1 6268 348. Priprema prije dolaska na testiranje nije potrebna. Identitet potvrđujete osobnom iskaznicom.

Cijena testiranja je 400.00 kn