Trudnički tečaj u Poliklinici Magnolija

Nismo zaboravili na važnost edukacije naših trudnica i njihovih partnera te ćemo u sklopu usluga Poliklinike Magnolija održavati trudnički tečaj.

Obzirom na izniman interes trudnica i trenutnu epidemiološku situaciju molimo za razumijevanje. Planirani početak održavanja tečaja je u tjednu između 26.04.-30.04. (ponedjeljak - petak).
Napišite nam u mailu teme koje smo izostavili, a vi ih smatrate važnima za trudnice i buduće majke.
Autoricu najoriginalnijeg prijedloga nagrađujemo s popustom od 50% na ukupnu cijenu trudničkog tečaja.
Tu smo radi vaših beba i vas!