Nazovite nas
Dogovorite pregled
Pon.- Pet. 08 - 20h / Sub. 08 - 14h
Kako do nas?
Akne su  jedna od najčešćih bolesti kože

Akne su jedna od najčešćih bolesti kože

Pojava akni i bubuljica / lat. Acne vulgaris / predstavlja jednu od najčešćih bolesti kože, a njena je važnost još i veća ako se uzme u obzir podatak da se u preko 80 posto slučajeva pojavljuju na koži osoba u pubertetu, između 15-te i 20-te godine života.

ULTRAZVUČNI APARAT GE VOLUSON E10

Ginekološki pregled

Gotovo svaka žena se tijekom života suočava sa provođenjem ginekološkog pregleda u manjem ili većem opsegu.

Uklanjanje madeža

Praktički da ne postoji osoba koja se tijekom rođenja ili tijekom života nije susrela sa pojavom madeža na koži.

Trudnički tečaj u Poliklinici Magnolija

Nismo zaboravili na važnost edukacije naših trudnica i njihovih partnera te ćemo u sklopu usluga Poliklinike Magnolija održavati trudnički tečaj.

Poliklinika Magnolija

Dubrava 120, 10000 Zagreb, Tel.: +385 1 6268 348